Tłumaczenia na język niderlandzki

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/20/Flag_of_the_Netherlands.svg/320px-Flag_of_the_Netherlands.svg.png

Świadczy usługi w zakresie tłumaczeń z języka polskiego na język niderlandzki oraz z języka niderlandzkiego na język polski. Wykonujemy tłumaczenia pisemne jak i ustne w zakresie języka niderlandzkiego.

Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe w ponad 40 językach, między innymi dokonujemy przekładów wielu dokumentów urzędowych, umów handlowych, korespondencji, dokumentów samochodowych, pism urzędowych z języka polskiego na język niderlandzki oraz z języka niderlandzkiego na język polski.

Specjalnie dla Państwa potrzeb wykonujemy również weryfikacje i korekty tekstów w języku niderlandzkim. Koszt tłumaczenia pisemnego, ustnego, przysięgłego z języka polskiego na język niderlandzki oraz z języka niderlandzkiego na język polski ustalamy indywidualnie, w zależności od rodzaju tłumaczenia oraz objętości tekstu.

Specjalnie dla Państwa przygotujemy ofertę szytą na miarę potrzeb naszego Klienta.

  • Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe w języku niderlandzkim
  • Tłumaczenia ustne w języku niderlandzkim

Sprostamy wszelkim oczekiwaniom naszych Klientów. Jeśli są Państwo zainteresowani tłumaczeniem w zakresie języka niderlandzkiego, prosimy o przesłanie zapytania.

Wszelkie formy kontaktu zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

Wykonujemy tłumaczenia również w innych kombinacjach językowych.